Candidatul ideal:

– Abilitati de lucru cu clientii;

– Atitudine pozitiva si aptitudini de comunicare;

– Spirit de observatie si atentie la detalii;

– Amabilitate,calm,toleranta;

– Flexibilitate,asumarea responsabilitatilor si rezistenta la stress;

Responsabilitati

– Raspunde la apelurile telefonice, selecteaza si furnizeaza informatiile solicitate;

– Face rezervari pentru clienti;

– Inregistreaza clientii si le repartizeaza camere in functie de cerintele si solicitarile acestora;

– Verifica documentele prezentate de clienti, completeaza registrele de evidenta, tine evidenta computerizata a clientilor;

– Primeste, inregistreaza si depoziteaza obiectele de valoare ale clientilor;

– Asigura depozitarea si preluarea de bagaje ale clientilor hotelului.

Beneficii

– Pachet salarial discutat in urma unui interviu;

– Mediu de lucru placut si profesionist;

– Oportunitate de dezvoltare.

Zona Brasov.

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail: office@bvb-recruit.ro

Comisioner