Lant de Magazine de Beauty and Care te vrea in echipa sa.

Descrierea postului:

  • Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii beauty and care;
  • Se lucreaza pe baza de approach;
  • Oferirea de consultanta de specialitate clientilor
  • Promovarea produselor de tip beauty and care;

Cerinte

  • Persoana dinamica, organizata, responsabila;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel conversational;
  • Cunostinte operare calculator;
  • Disponibilitate de a lucra in Franta – Paris sau in Anglia.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra intr-un Lant de magazine de renume, alaturi de o echipa de profesionisti;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Cazare asigurata pentru prima luna, urmand ca dupa sa se perceapa o taxa;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala;
  • Sistem centralizat de training-uri profesionale.

Persoanele interesate de acest post pot depune un CV la adresa de e-mail: office@bvb-recruit.ro cu subiectul: Aplicatie pentru postul de Consilier Vanzari.

Consilier Vânzări