Cautam 2 Manipulanti marfuri si legatori sarcina (autorizarea se va face la locul de munca)

Responsabilitati:

  • Sa participe la descarcarea si incarcarea materialelor in si din masini, sub supravegherea sefului de echipa si a gestionarului de serviciu;
  • Sa nu deterioreze marfa prin manipulare;
  • Sa asigure marfa in masini pentru transport;
  • Sa stivuiasca marfa in depozit incat sa nu fie posibila rasturnarea ei;
  • Sa nu puna in pericol viata si integritatea corporala a colegilor prin operatiile pe care le executa;
  • Sa aiba o atitudine cuviincioasa fata de colegi si clienti;
  • Sa nu foloseasca cabluri defecte pentru legat sarcina;
  • In timpul operatiilor specifice descarcarii, incarcarii, depozitarii, are in vedere ca manipularea sa se execute in conditii de maxima siguranta privind integritatea marfurilor si evitarea accidentelor de munca;
  • Are grija ca in timpul operatiilor specifice desfasurate in timpul procesului de munca sa nu puna in pericol integritatea colegilor, a clientilor ce asista la incarcari, a mijloacelor de transport cat si sculelor si uneltelor folosite.

Cerinte:

  • cinste si loialitate;
  • atentie distrbutiva;
  • capacitate de intelegere a procedurilor de lucru;
  • respectarea RI si CCM;
  • spirit de observatie;
  • comunicativitate;
  • dinamism;
  • spirit de echipa;

Se lucreaza un singur schimb, se ofera salariu atractiv, decontare transport si alte beneficii.

Manipulant marfuri si legator sarcina