Suntem in cautarea unui Operator fasonare, pentru un important jucator pe piata de fasonare otel beton.

Responsabilitati:

  • Intelegere desene si etichete;
  • Operatiuni de introducere cote in programul utilajului;
  • Intelegerea si reglarea parametrilor de lucru a utilajului, in functie de profilurile pe care trebuie sa le confectioneze;
  • Manipularea materialelor, alimnetarea cu otel beton a utilajului;
  • Remedierea defectiunilor si disfunctionalitatilor utilajului, care apar in timpul procesului de productie;
  • Mentinerea in stare de functionare precum si verificarea periodica a utilajului.

Cerinte:

  • minim 8 clase;
  • constituie avantaj calificarea de Operator sau Fierar betonist;
  • cinste si loialitate;
  • atentie distrbutiva;
  • capacitate de intelegere a procedurilor de lucru;
  • respectarea RI si CCM;
  • spirit de observatie;
  • comunicativitate;
  • dinamism;
  • spirit de echipa.

Se ofera pachet salarial atractiv, decontare transport si alte beneficii.

Operator fasonare