Ce dorim de la tine:
• Studii superioare absolvite;
• Experienta in vanzari pe un post similar;
• Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
• Pro-activitate, spirit de echipa, persoana competitiva, orientata spre client;
• Putere de convingere, toleranta, empatie;
• Cunostinte de limba engleza la nivel avansat ;
• Punctualitate;
• Permis auto categoria B.

Ce responsabilitati o sa ai:

• Prospectezi piata pentru identificarea potențialului de vanzare;
• Stabilesti relatii cu clientii;
• Te ocupi de cresterea proiectelor existente si esti in cautare permanenta de noi colaborari;
• Negociezi intr-o maniera profesionista și semnezi contracte pe serviciile alocate, atat cu clienti noi cat și cu clienti din portofoliu;
• Te vei preocupa in permanenta de dezvoltarea serviciilor si a imaginii companiei;
• Vei promova brand-ul, imaginea si serviciile firmei, in concordanta cu interesele acesteia;
• Completezi rapoarte periodice despre activitatea pe care o intreprinzi;
• Te deplasezi in zona arondata, la clienti cu autoturismul de serviciu.

Ce oferim:
• Salariu fix si comision in functie de performanta ;
• Masina de serviciu;
• Telefon;
• Vei lucra alaturi de colegi dinamici si orientati spre rezultat.

Firma angajatoare activeaza in aria de achizitie/distributie produse de ambalare.

Daca esti interesat de acest post trimite-ne CV-ul la adresa de e-mail office@bvb-recruit.ro cu subiectul: Aplicant pentru postul de Reprezentant Vanzari.

Reprezentant Vânzări