Stivuitorist

Cerințe:

  • Studii: Liceu/ Școala Profesională;
  • Cunoștințe de gestionare a stocurilor, managementul materialelor;
  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă, atenție la detalii;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare;
  • Atestat ISCIR – autorizaţie de stivuitorist vizată;
  • Experientă in depozit logistic – preferabil;
  • Persoană dinamică și responsabilă

Descrierea jobului

  • Primirea/ recepția mărfii
  • Manipularea şi aşezarea produselor în spaţiile special destinate, cu ajutorul lizei (transpaletei manuale) sau folosind electrostivuitorul;
  • Introducere date în sistem;
  • Organizarea spațiului de depozitare a cutiilor/paleților;
  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
  • Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Beneficii:

  • Salariul atractiv , care se negociază în urma unui interviu
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei
  • Prime de sărbători și de performanță
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Orele suplimentare plătite dublu
  • 22 de zile condeciu de odihna / an
  • Asigurare medicală privată
  • Al 13 – lea salariu
  • Transport asigurat