Montatori subansamble

Candidatul ideal:

  • Studii medii: 10 clase + şcoală profesională sau liceu industrial – calificare tehnică.
  • Limbi străine: engleză-avantaj.
  • Cunoştinţe desen tehnic.
  • Experienţă în zona de producţie pe maşini automate, semiautomate şi/sau electrice.
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi.

Descrierea responsabilități:

  • Asigurarea fabricaţiei la termen, în cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise.
  • Efectuarea şi supravegherea autocontrolului execuţiei.
  • Îmbunătăţirea continuă a ordinii şi curăţeniei în zona de care răspunde.
  • Îmbunătăţirea continuă a calităţii prin controale permanente în vederea atingerii obiectivelor anuale convenite şi iniţierea măsurilor necesare cu superiorul ierarhic.
  • Efectuează planul de curăţare al maşinii.
  • Respectarea NTSM (Norme Tehnice Securitatea Muncii) şi PSI (Protecţie Stingere Incendii).
  1.

Beneficii

  • Reduceri costuri cantină;
  • Tichete de masă de 15 lei/zi lucratoare și lucrată;
  • Pachet de servicii medicale private;
  • Spor de noapte de 25%;
  • Ore suplimentare (numai cu aprobarea managerului) plătite 200%;
  • Transport asigurat rute convenționale;
  • Decontare costuri abonamente transport & combustibil pentru angajații navetiști;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Programe de dezvoltare personală & școlarizare;
  • Prime de compensare a ideilor de îmbunătăţire;
  • Reduceri sală fitness & centru de recreere;
  • Primă de recomandare internă.