Operator găurire

Cerințe:

  • Studii tehnice – Minim 8 clase
  • Interpretare, la nivel minim, a unui desen tehnic
  • Cunoștințe utilizare aparate/ dispozitive de masură (micrometru, șubler)
  • Disponibilitate la un program de lucru în 3 schimburi

Principalele sarcini si responsabilitati ce revin postului :

  • Responsabil pentru curăţarea masinii, a mijloacelor de producţie;
  • Responsabil pentru anunţarea către superior în momentul când se constată funcţionarea necorespunzătoare a mijloacelor de producţie (maşini, utilaje, dispozitive).
  • Execuția unor reparații mici la mașini și elemente periferice care nu necessita intervenție mentenanță
  • Gestionarea, deservirea și supravegherea funcționării instalațiilor de fabricație, după caz informarea responsabilului de departament și a echipei service stabilite, din punct de vedere cantitativ și calitativ;
  • Pregatirea, echiparea și dezechiparea, precum și reglarea mașinilor de fabricație, a documentației parametrilor de reglare
  • Optimizarea timpilor proceselor de echipare și producție
  • Pregătirea și supravegherea aprobării producției de serie, inclusiv a corecturilor necesare
  • Completarea fișelor U si a altor fise de intreținere ale utilajelor

Beneficii:

  • Salariul atractiv , care se negociază în urma unui interviu
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei
  • Prime de sărbători și de performanță
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Orele suplimentare plătite dublu
  • 22 de zile condeciu de odihna / an
  • Asigurare medicală privată
  • Al 13 – lea salariu
  • Transport asigurat