Controlor tehnic de calitate

Cerințe:

  • Disponibilitate la un program de lucru în 3 schimburi
  • Cunoștințe desen tehnic / experientă în CTC – capacitate de luare a deciziilor usor și facil
  • Experiență de lucru cu instrumente de masură și control – cale plan paralele – șubler – micrometru – coloane de măsurare verticale
  • Un avantaj mare îl are candidatul care are experienta în CTC roți dințate – cutii de viteză / transmisie
  • Persoană responsabilă cu spirit de echipă

Responsabilități:

  • Descoperă produse neconforme la reglaj, pe flux și la final;
  • Verifică prin sondaj piesele care sunt în execuție, pe schimbul de lucru;
  • Verifică componente și subansamble și identifică posibile neconformități;
  • Controlează corect piesele din punct de vedere dimensional;
  • Respectă principiile de control al calității stabilite în instrucțiunea de lucru ISO;
  • Orice alte sarcini relevante postului, astfel cum reies din fișa postului

Beneficii:

  • Salariul atractiv , care se negociază în urma unui interviu
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei
  • Prime de sărbători și de performanță
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Orele suplimentare plătite dublu
  • 22 de zile condeciu de odihna / an
  • Asigurare medicală privată
  • Al 13 – lea salariu
  • Transport asigurat