Electrician întreținere și reparații

Cerințe

  • Studii medii de profil: electric / electrotehnic
  • Autorizare electrician
  • Experiență în intervenții / reparații masini și utilaje industriale
  • Cunoștinte de automatizări/electronică
  • Citire/ interpretare schițe/scheme electrice/electronice
  • Disponibilitate pentru un program de lucru în 3 schimburi

Responsabilitățile postului

  • Aplică procedurile de întreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice și ale instrumentației, în conformitate cu instrucțiunile înscrise în dispozițiile de lucru;
  • Efectuează lucrarile de întreținere și de reparație ale instalaățiilor electrice și ale instrumentației în conformitate cu instrucțiunile și procedurile de lucru și cu manualele de operare, asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor și produselor;
  • Efectuează inregistrări în fisele de monitorizare și/ sau baze de date.

Beneficii

Salariul atractiv , care se negociază în urma unui interviu
Tichete de masă în valoare de 15 lei
Prime de sărbători și de performanță
Contract pe perioadă nedeterminată
Orele suplimentare plătite dublu
22 de zile concediu de odihna / an
Asigurare medicală privată
Al 13 – lea salariu
Transport asigurat