Electromecanic mașini și echipamente

Cerințe

  • Studii medii de specialitate
  • Experienta minim un an pe un post similar
  • Spirit organizatoric
  • Abilitate de comunicare

Principalele sarcini si responsabilitati ce revin postului :

  • Studiază și însușește documentația de asamblare
  • Realizează asamblarea componentelor
  • Verifică funcționarea utilajului
  • Controlul modului de exploatare și al funcționării mașinilor și utilajelor
  • Verifică și asigură funcționarea sistemului de ungere centrala
  • Verifică parametrii de lucru și funcționarea mașinilor și utilajelor
  • Identifică utilajul defect conform fișei sau carții tehnice a utilajului.
  • Pregătește și asigură demontarea utilajului de pe pozitie
  • Inregistrează parametrii de funcționare, face reglari fine.
  • Întocmeste necesarul și procura materiale, piese de schimb și SDV -uri
  • Execută, repară, înlocuiește piesele defecte
  • Solicită executia unor repere speciale și le recepționează in supravegherea mașinilor deja reglate pentru corectarea inspecția mașinilor pentru a descoperi defectele,
  • Identifică defecte la sistemele de control electronic și să înlocuiască elementele și componentele defecte cu altele noi.
  • Lucrează cu componente și circuite electronice, masoară diferite variabile electrice.
  • Efectuează toate lucrările respectand cerintele de calitate impuse prin procedurile de lucru sau prin instrucțiuni tehnologice

Beneficii

Salariul atractiv , care se negociază în urma unui interviu
Tichete de masă în valoare de 15 lei
Prime de sărbători și de performanță
Contract pe perioadă nedeterminată
Orele suplimentare plătite dublu
22 de zile concediu de odihna / an
Asigurare medicală privată
Al 13 – lea salariu
Transport asigurat