Operator compactare

Cerințe

  • Studii tehnice – minim 8 clase
  • Interpretare, la nivel minim, a unui desen tehnic
  • Cunoștințe utilizare aparate/ dispozitive de masură (micrometru, șubler)
  • Disponibilitate la un program de lucru în 3 schimburi

Responsabilitățile postului

  • Responsabil pentru curăţarea masinii, a mijloacelor de producţie;
  • Responsabil pentru anunţarea către superior în momentul când se constată funcţionarea necorespunzătoare a mijloacelor de producţie (maşini, utilaje, dispozitive).
  • Execuția unor reparații mici la mașini și elemente periferice care nu necessita intervenție mentenanță
  • Gestionarea, deservirea și supravegherea funcționării instalațiilor de fabricație, după caz informarea responsabilului de departament și a echipei service
  • Pregatirea, echiparea și dezechiparea, precum și reglarea mașinilor de fabricație, a documentației parametrilor de reglare
  • Optimizarea timpilor proceselor de echipare și producție
  • Pregătirea și supravegherea aprobării producției de serie, inclusiv a corecturilor necesare
  • Completarea fișelor U si a altor fise de intreținere ale utilajelor

Beneficii

Salariul atractiv , care se negociază în urma unui interviu
Tichete de masă în valoare de 15 lei
Prime de sărbători și de performanță
Contract pe perioadă nedeterminată
Orele suplimentare plătite dublu
22 de zile concediu de odihna / an
Asigurare medicală privată
Al 13 – lea salariu
Transport asigurat