Manipulant Marfă

Cerințe:

  • capacitate de planificare și organizare;
  • abilitate de lucru în echipă;
  • creativitate și spirit de inițiativă.

Descrierea Postului:

  • încărcarea, descărcarea mărfurilor și manipularea acestora în deposit,
  • verificarea mărfurilor sosite în deposit,
  • etichetarea mărfurilor,
  • manipularea, așezarea și aranjarea produselor în spațiile special destinate, în funcție de sortimente,
  • asigură păstrarea materialelor pe sortimente, tipuri și dimensiuni, în condiții corespunzătoare,
  • pregătirea mărfurilor pentru expediere,
  • eliberarea mărfurilor conform documentelor,
  • verificarea livrărilor,
  • participă la inventarierea mărfurilor din gestiune,
  • asigură integritatea stocului de produse din depozit.

Beneficii :

  • Salariul atractiv, care se negociază în urma unui interviu,
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei,
  • Prime de sărbători și de performanță,
  • Contract pe perioadă nedeterminată,
  • Orele suplimentare plătite dublu,
  • Beneficiați de 22 de zile condeciu de odihnă/an,
  • Asigurare medicală privată,
  • Al 13–lea salariu,
  • Transport asigurat.