Șef de echipă în producție

Cerințe:

  • Studii tehnice superioare finalizare;
  • Foarte bune abilități de comunicare și gândire analitică;
  • Flexibilitate și capacitate de lucru cu termene limită;
  • Foarte bune abilități de conducere;
  • Disponibilitate la lucru în schimburi;
  • Experiența în cadrul unui proces de producție industrial.

Descrierea jobului

  • Coordonează şi supervizează activitatea;
  • Planifică și monitorizează activitatea echipei din subordine;
  • Instruirea noilor angajați;
  • Adaptarea și distribuirea sarcinilor de lucru în funcție de asteptările privind îndeplinirea obiectivelor.
Oferim o gamă largă de beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri în funcție de performanțe;
  • Spor de noapte;
  • Spor de week-end;
  • Prime;
  • Tichete de masă;
  • Transport asigurat;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.